Obec Slovenské Pravno rešpektuje ochranu vašich údajov

Samospráva

Obecný úrad je výkonným orgánom obecného zastupiteľstva a starostu, zložený zo zamestnancov obce. Obecný úrad nemá právnu subjektivitu. Obecný úrad vykonáva odborné, administratívne a organizačné práce súvisiace s plnením úloh samosprávy obce. Prácu obecného úradu vedie a organizuje starosta obce, ktorá môže týmto poveriť zástupcu obecného úradu. Vnútornú organizáciu obecného úradu, najmä jeho organizačné členenie, pôsobnosť jednotlivých útvarov, zásady riadenia, zásady organizačnej štruktúry úradu a tiež ich vzájomné vzťahy obsahuje Organizačný poriadok Obecného úradu v Slovenskom Pravne, ktorý vydáva starosta obce.

Kontakty na obecný úrad

Obecný úrad Slovenské Pravno